MUDr. Roman Kufa

@ Perfect Clinic

Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie, je členem lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastické chirurgie, estetické chirurgie, současně je členem The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a členem The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

V minulosti se úspěšně věnoval mikrochirurgii a chirurgii ruky a také rekonstrukcím prsů u žen, které v souvislosti s onkologickým onemocněním utrpěly jeho ztrátu. Je členem speciálně sestaveného týmu motolské nemocnice, který poprvé v ČR provedl v roce 2011 operaci tzv. Moebiova syndromu.

Byl zakladatelem plastické chirurgie FN Motol, kde působil jako vedoucí lékař v letech 2012-2015. Od jejího založení stojí v čele naší nejmodernější kliniky plastické chirurgie Perfect Clinic, která sídlí v Praze a v roce 2011 na podzim otevřela svou pobočku v Liberci a o rok později v Brně.

V roce 2011 získal doktor Kufa titul soudního znalce v oboru plastické chirurgie. Absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii, Austrálii a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Je spoluautorem knihy Plastická chirurgie krok za krokem, vydané v r. 2003.